Valgamaa 2020. a meistrivõistlused võrkpallis – meeskonnad

Osavõtjad:

Valgamaa ja Valka võrkpallimeeskonnad, kelle liikmed elavad, töötavad, õpivad Valgamaal (Valkas) või kuuluvad Valgamaa (Valka) spordiklubidesse.

Osavõtuks meeskondade registreerumine

kuni 10. märts 2020. E post valgamaa.sport@mail.ee või rein.leppik@gmail.com

Registreerumisel esitada meeskonna nimi, esindaja kontaktid, võimla (koht) kasutamise päevad ja kellaaeg.

Võistlussüsteem ja paremate selgitamine:

Meeskonnad mängivad kahes alagrupis turniirisüsteemis ühe ringi. Mängu pikkus viiest parim ehk kolme geimivõiduni. Võit 3 : 0 ja 3 : 1 annab võitjale turniiritabelisse 3 punkti ja kaotajale 0 punkti.

Võit 3 : 2 annab võitjale turniiritabelisse 2 punkti ja kaotajale 1 punkti.

Turniiril rohkem punkte kogunud meeskond on esimene, teise punktisummaga teine jne. Kui kaks meeskonda koguvad võrdse arvu punkte siis otsustab omavahelise mängu tulemus. Kui võrdsed on kolm meeskonda siis arvestatakse omavaheliste mängude geimide suhet ja seejärel geimides võidetud ja kaotatud punktide suhet.

Turniirijärgselt mängitakse

Kohamängud 7.-8.koht (alagruppide 4.koht) ja 5.-6.koht (alagruppide 3.koht).

Poolfinaalid – I poolfinaalis kohtuvad I alagrupi 1. Ja II alagrupi 2.meeskond;

II poolfinaalis kohtuvad I alagrupi 2.meeskond ja II alagrupi 1.meeskond.

FINAALID: Poolfinaalide võitjad mängivad finaalis I – II kohale; poolfinaalide kaotajad mängivad III – 4.kohale.

Poolfinaalide, finaalide ja kohamängude ajakava selgub pärast alagrupiturniiride toimumist. Mängude tulemused saata mängujärgsel päeval valgamaa.sport@mail.ee või rein.leppik@gmail.com

Autasustamine:

I – III koha võitnud meeskonnale Valgamaa 2020.a. meistrivõistluste karikas ja diplom, meeskonna liikmetele meistrivõistluste medal.

Majandamine:   Meeskondadel osavõtumaksu ei ole.

Korraldus:

Valgamaa võrkpallimeistrivõistluste korraldamist juhib Valgamaa Spordiliit, kes kindlustab autasustamise ja tasub poolfinaal- ja finaalmängude mänguväljakute rendikulud ning poolfinaalis ja finaalis tegutsenud kohtunikele.

Mängude läbiviimist alagrupiturniiridel korraldavad võistkonnad ise (kohtunikud- nende tasustamine, võimlate mänguks ettevalmistamine, võimlate rent, sekretärid, tablood jne.)

Üldiselt: kõik võistluste käigus üleskerkinud ja juhendis kindlaksmääramata küsimused lahendab mängu korraldaja kohapeal koos võistkondade esindajatega.

NB! Mängud viiakse läbi vastavalt Eestis kehtivatele võrkpallimängu reeglitele.

NB! Kõik osavõtjad vastutavad ise oma tervisliku seisundi eest!