VALGAMAA SUVEMÄNGUD 2020 – ORIENTEERUMINE
VALGAMAA SUVEMÄNGUD 2020 – lühiraja orienteerumine
8.07.2020
Korraldaja : Valgamaa Spordiliit
Rajameister : Voldemar Tasa
Valdade arvestus:
1.Valga vald 182
2.Otepää vald 180
3.Tõrva vald 172
4.SK Karula 29
M21 15 KP 2,90 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Aares Fjodorov Otepää 00:45:38 31
2.Margus Mäll Otepää 00:55:44 +10:06 29
3.Rasmus Sotnik Otepää 01:03:36 +17:58 28
4.Tõnu Vahtra Valga 01:12:30 +26:52 27
5.Kristo Oja Tõrva 01:19:31 +33:53 26
M18 11 KP 2,50 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Chris Marcus Krahv Valga 00:26:51 31
2.Laur-Rogert Sulg Valga 00:57:10 +30:19 29
3.Henri Kersna Otepää 01:05:34 +38:43 28
4.Erik Kersna Otepää 01:09:26 +42:35 27
5.Paul Aares Fjodorov Otepää 01:26:03 +59:12 26
M40 11 KP 2,50 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Ain Fjodorov Otepää 00:28:22 31
N21 11 KP 2,50 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Jaanika Niklus Valga 00:43:32 31
VV.Liisi Viljalo Tammed 00:56:25 +12:53
2.Eveli Misnik Otepää 01:12:06 +28:34 29
3.Kristi Uudeberg Otepää 01:32:05 +48:33 28
N18 9 KP 2,00 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Angela Mõttus Valga 00:33:51 31
2.Kersti Põldsalu Tõrva 00:45:04 +11:13 29
3.Helina Saega Valga 01:00:30 +26:39 28
N40 9 KP 2,00 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Kristi Vassil Otepää 00:21:34 31
2.Siiri Raamets SK Karula 01:02:11 +40:37 29
3.Eva Nessler Tõrva 01:28:54 +67:20 28
N50 9 KP 2,00 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Liivi Tafenau Tõrva 00:38:40 31
2.Pille Illak Valga 00:40:11 +01:31 29
3.Liivi Parik Otepää 00:40:55 +02:15 28
4.Tiina Neumann Tõrva 00:44:27 +05:47 27
5.Ulvi Oja Tõrva 00:47:23 +08:43 26
6.Anne Jaaniste Otepää 00:58:39 +19:59 25
M50 9 KP 2,00 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Jüri Vanaveski Valga 00:24:35 31
2.Kalle Muru Valga 00:41:39 +17:04 29
3.Ervin Peik Valga 00:56:31 +31:56 28
M60 9 KP 2,00 km ^
# NR Nimi Vald Tulemus punkte
1.Jüri Merirand Tõrva 00:24:56 31
2.Anti Parik Otepää 00:26:27 +01:31 29
3.Ants Tamm Otepää 00:48:15 +23:19 28
4.Sulev Kõiv Otepää 00:57:13 +32:17 27
5.Heino Laiapea Tõrva 01:31:08 +66:12 26
6.Arne Nõmmik Valga 01:34:25 +69:29 25
………………………………………………………………………………………………………………………
KüLALISED 17 KP 3,90 km ^
# NR Nimi Klubi Tulemus
- 1065 Maret Vaher Kobras 00:53:23
- 83 Koit Paasma Lehola 00:59:17 +05:54
VALIK (ei läbinud tervet rada)^
# NR Nimi Klubi Tulemus
- 22949 Magnar Mõttus Valga 01:11:45 10KP
- 12741 Jaan Tohus Valga 00:46:51 9 KP
- 26335 Liis Uudeberg Otepää 00:40:49 8 KP
- 20918 Teele Uudeberg Otepää 01:05:11 8 KP
- 31118 Helena Peik Swedbank 01:08:57 8 KP
- 25576 Viktoria Misnik Võru 01:32:16 8 KP
- 28711 Heiki Pilm Tõrva 01:39:24 7 KP
- 33577 Leo Vahtra Valga 00:14:13 4 KP
- 5125 Kaimo Vahtra Valga 00:14:29 4 KP
- 28760 Roden Markus Mäll Otepää 00:24:27 3 KP
- 16339 Mairo Tohus Valga 00:56:12 3 KP