Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus
Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus | |||||
25. september 2020. Tõrva Gümnaasiumi park |
|||||
Poisid U11 (2010.a. ja hiljem s.) 500m jooks |
|||||
I | Jakob | Pirnipuu | 28.07.2010. | Otepää Gümnaasium | 1.39,2 |
II | Ramses | Jaani | 22.08.2011. | Tõrva Gümnaasium | 1.43,7 |
III | Jan Einar | Pikk | 24.04.2010. | Otepää Gümnaasium | 1.47,6 |
4. | Ferry | Liigand | 02.02.2010. | Tõrva Gümnaasium | 1.55,7 |
5. | Andero | Kopp | 31.07.2010. | Tõrva Gümnaasium | 1.57,9 |
6. | Genert | Mai | 10.03.2011. | Tõrva Gümnaasium | 1.59,4 |
7. | Uku | Soro | 10.06.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.02,9 |
8. | Ats Oskar | Eensalu | 28.05.2010. | Pühajärve Põhikool | 2.05,3 |
9. | Romet | Järvi | 26.04.2011. | Tõrva Gümnaasium | 2.05,8 |
10. | Laas | Kaasik | 01.12.2010. | Pühajärve Põhikool | 2.09,0 |
11. | Margo | Pulver | 22.03.2011. | Pühajärve Põhikool | 2.12,3 |
12. | Edward | Lass | 31.01.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.12,8 |
Poisid U12 (2009.a.s.) 500m jooks | |||||
I | Karl Marek | Kamla | 25.05.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.41,2 |
II | Kert Herbert | Rohtla | 25.04.2009. | Tõrva Gümnaasium | 1.42,6 |
III | Tormi | Kruuse | 13.09.2009. | Tõrva Gümnaasium | 1.44,1 |
4. | Kaspar | Liive | 26.05.2009. | Keeni Põhikool | 1.44,9 |
5. | Kristofer | Visnap | 10.03.2009. | Valga Põhikool | 1.45,2 |
6. | Eerik | Laanmäe | 05.02.2009. | Tõrva Gümnaasium | 1.50,1 |
7. | Robin | Kõiv | 10.02.2009. | Keeni Põhikool | 1.52,5 |
8. | Venno | Põrk | 16.03.2009. | Hummuli Põhikool | 1.55,2 |
9. | Kevin | Tamela | 12.10.2009. | Keeni Põhikool | 1.59,2 |
10. | Jarmo | Kõvask | 2009. | Valga Põhikool | 2.00,4 |
11. | Jakob | Kojus | 02.06.2009. | Otepää Gümnaasium | 2.02,1 |
12. | Gleb | Tšip | 15.03.2009. | Valga Põhikool | 2.08,4 |
13. | Simo | Kenk | 10.03.2009. | Valga Põhikool | 2.10,3 |
14. | David | Švaiko | 21.09.2009. | Valga Põhikool | 2.12,4 |
Poisid U13 (2008.a.s.) | 1000m jooks | ||||
I | Tristan | Klimbek | 07.08.2008. | Otepää Gümnaasium | 3.39,3 |
II | Gert | Podnieks | 2008. | Valga Põhikool | 3.42,1 |
III | Ralf | Mae | 13.05.2008. | Otepää Gümnaasium | 3.42,7 |
4. | Ken-Marten | Vahtra | 08.08.2008. | Tõrva Gümnaasium | 3.42,8 |
5. | Simeon | Kümmel | 13.06.2008. | Otepää Gümnaasium | 3.45,3 |
6. | Kert | Glaser | 30.03.2008. | Tõrva Gümnaasium | 3.49,8 |
7. | Mate | Mändmets | 28.06.2008. | Otepää Gümnaasium | 3.58,5 |
8. | Paul Aares | Fjodorov | 23.01.2008. | Pühajärve Põhikool | 4.10,5 |
9. | Kris-Martin | Väli | 19.07.2008. | Tõrva Gümnaasium | 4.13,1 |
10. | Kaspar | Roio | 03.04.2008. | Hummuli Põhikool | 4.16,3 |
11. | Sander | Lepiste | 12.06.2008. | Keeni Põhikool | 4.18,5 |
12. | Martin | Oja | 06.01.2008. | Keeni Põhikool | 4.21,8 |
13. | Kerdo | Juhkov | 15.02.2008. | Keeni Põhikool | 4.24,2 |
14. | Rasmus | Rästa | 05.02.2008. | Tõrva Gümnaasium | 4.29,7 |
15. | Tomi | Siilbek | 05.09.2008. | Pühajärve Põhikool | 4.32,9 |
Poisid U14(2007.a.s.) | 1000m jooks | ||||
I | Ruuben | Jaagant | 05.02.2007. | Pühajärve Põhikool | 3.32,8 |
II | Jürjo | Jantson | 09.01.2007. | Hummuli Põhikool | 3.34,2 |
III | Hegert | Härm | 23.06.2007. | Puka Kool | 3.40,8 |
4. | Hugo | Luts | 04.10.2007. | Otepää Gümnaasium | 3.41,5 |
5. | Reinhold | Toomsalu | 18.08.2007. | Keeni Põhikool | 3.55,8 |
Poisid U16 (2005.-2006.a.s.) | 1000m jooks | ||||
I | Romet | Kivi | 13.07.2005. | Tõrva Gümnaasium | 2.51,4 |
II | Alexander | Kapp | 08.01.2005. | Otepää Gümnaasium | 2.58,0 |
III | Riivo | Pippar | 14.07.2006. | Tõrva Gümnaasium | 3.28,0 |
4. | Roland | Leopard | 08.05.2006. | Pühajärve Põhikool | 3.32,2 |
5. | Hannes | Tiido | 06.03.2005. | Pühajärve Põhikool | 3.33,4 |
6. | Mattias | Aus | 13.10.2006. | Tõrva Gümnaasium | 3.38,6 |
7. | Lauri | Tamm | 14.08.2006. | Keeni Põhikool | 3.40,0 |
8. | Rain | Nidas | 25.11.2005. | Tõrva Gümnaasium | 3.40,4 |
9. | Gert | Truupõld | 30.04.2005. | Pühajärve Põhikool | 3.46,5 |
10. | Ott | Aas | 21.06.2005. | Tõrva Gümnaasium | 3.48,4 |
11. | Kevin | Kolbin | 01.04.2006. | Hummuli Põhikool | 3.54,5 |
12. | Kevin Markus | Vihur | 10.05.2006. | Tõrva Gümnaasium | 4.03,6 |
13. | Ronaldo | Toomsalu | 08.06.2006. | Keeni Põhikool | 4.07,9 |
14. | Kristofer | Oja | 01.04.2006. | Keeni Põhikool | 4.08,7 |
15. | Jasper | Petter | 23.10.2006. | Puka Kool | 4.10,2 |
16. | Kevin | Aasala | 13.05.2006. | Keeni Põhikool | 4.40,3 |
Poisid U16 (2005.-2006.a.s.) | 2000m jooks | ||||
I | Tanel | Tamm | 31.08.2006. | Tõrva Gümnaasium | 7.04,5 |
II | Kermo | Vessin | 31.10.2005. | Tõrva Gümnaasium | 8.15,8 |
III | Kalle | Riit | 09.08.2006. | Hummuli Põhikool | 9.00,6 |
Poisid U18 (2004.a. ja varem s.) | 1000m jooks | ||||
I | Taivo | Muusikus | 2004. | Valgamaa KÕK | 2.53,8 |
II | Gregor | Lepik | 06.10.2001. | Valga Gümnaasium | 3.02,4 |
III | Mark | Azarevitš | 27.05.2004. | Valga Gümnaasium | 3.09,6 |
4. | Henri | Teder | 19.02.2003. | Valga Gümnaasium | 3.12,4 |
5. | Timmu | Viilup | 25.10.2002. | Valga Gümnaasium | 3.14,6 |
6. | Madis | Voitk | 25.08.2003. | Valga Põhikool | 3.19,6 |
7. | Enri | Udras | 03.07.2003. | Tõrva Gümnaasium | 3.25,1 |
8. | Sten | Brett | 28.10.2004. | Keeni Põhikool | 3.50,8 |
9. | Henri | Tamm | 17.11.2004. | Keeni Põhikool | 4.35,0 |
Poisid U18 (2004.a. ja varem s.) | 3000m jooks | ||||
I | Markko | Gerassimov | 29.07.2004. | Valga Gümnaasium | 10.40,6 |
II | Ragnar | Kolesnikovs | 09.10.2002. | Tõrva Gümnaasium | 10.43,0 |
III | Maiko | Tamm | 02.04.2004. | Tõrva Gümnaasium | 12.49,8 |
Tüdrukud U11(2010.a. ja hiljem s.) | 500m jooks | ||||
I | Blanka | Treufeldt | 20.11.2010. | Pühajärve Põhikool | 1.50,7 |
II | Ann Marii | Mets | 30.03.2011. | Otepää Gümnaasium | 1.54,1 |
III | Victoria Desiree | Elvet | 30.05.2011. | Pühajärve Põhikool | 1.54,6 |
4. | Keidy | Pindma | 11.11.2011. | Valga Põhikool | 1.55,1 |
5. | Melissa | Anderson | 28.09.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.01,4 |
6. | Engel | Viilup | 05.01.2011. | Valga Põhikool | 2.02,9 |
7. | Marili | Lemmik | 19.05.2010. | Pühajärve Põhikool | 2.03,8 |
8. | Kristella | Mägi | 04.07.2011. | Tõrva Gümnaasium | 2.04,2 |
9. | Kretlin | Türk | 21.07.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.05,3 |
10. | Emma | Engelbrecht | 28.01.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.07,8 |
11. | Greete | Järvelaht | 19.06.2010. | Valga Põhikool | 2.09,1 |
12. | Rebeca | Kenk | 19.03.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.09,3 |
13. | Luisa | Purgats | 20.12.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.12,4 |
14. | Emili | Sildnik | 10.06.2010. | Valga Põhikool | 2.14,2 |
15. | Astrid | Tammjärv | 26.05.2011. | Pühajärve Põhikool | 2.14,7 |
16. | Minnalii | Kongo | 26.07.2010. | Tõrva Gümnaasium | 2.15,3 |
17. | Hermeliine | Kaart | 03.04.2010. | Keeni Põhikool | 2.19,6 |
18. | Emma Lota | Kängsepp | 04.08.2011. | Keeni Põhikool | 2.19,7 |
Tüdrukud U12(2009.a. s.) | 500m jooks | ||||
I | Heili | Kann | 18.03.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.41,8 |
II | Martiina | Mätas | 04.09.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.47,2 |
III | Virginia | Džjubak | 26.02.2009. | Valga Põhikool | 1.49,1 |
4. | Ida | Vahruševa | 11.05.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.51,3 |
5. | Sophia | Rikka | 31.03.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.53,6 |
6. | Marta-Loore | Ladva | 18.02.2009. | Otepää Gümnaasium | 1.55,5 |
7. | Loreida | Tammjärv | 19.04.2009. | Pühajärve Põhikool | 1.57,1 |
8. | Sigrid | Kattel | 2009. | Puka Kool | 1.57,2 |
9. | Sirelin | Meltsas | 11.04.2009. | Tõrva Gümnaasium | 2.03,1 |
10. | Karola | Pilm | 19.09.2009. | Tõrva Gümnaasium | 2.03,8 |
11. | Tiäre-Terle | Teder | 16.06.2009. | Keeni Põhikool | 2.07,4 |
12. | Helanna | Leeduks | 21.12.2009. | Tõrva Gümnaasium | 2.08,8 |
13. | Annabel | Maisla | 07.03.2009. | Tõrva Gümnaasium | 2.11,2 |
14. | Kadri | Liive | 26.05.2009. | Keeni Põhikool | 2.13,5 |
15. | Gerty | Toomsalu | 13.01.2009. | Keeni Põhikool | 2.13,7 |
Tüdrukud U13 (2008.a.s.) | 500m jooks | ||||
I | Ližetta | Šemeljova | 2008. | Valga Põhikool | 1.38,7 |
II | Laura Liina | Länik | 21.07.2008. | Otepää Gümnaasium | 1.40,7 |
III | Arabella | Laidsalu | 07.10.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.41,3 |
4. | Maribel | Hanimägi | 12.03.2008. | Valga Põhikool | 1.42,8 |
5. | Saskia | Treufeldt | 10.05.2008. | Pühajärve Põhikool | 1.43,3 |
6. | Käroli | Padar | 25.03.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.45,6 |
7. | Keili-Kessu | Küla | 30.12.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.48,4 |
8. | Gudrun | Balodis | 20.06.2008. | Valga Põhikool | 1.48,9 |
9. | Kirke | Ersto | 2008. | Valga Põhikool | 1.51,0 |
10. | Liisa | Uhtjärv | 07.05.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.54,2 |
11. | Kertu | Timpson | 26.03.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.54,9 |
12. | Marileen | Saar | 23.03.2008. | Tõrva Gümnaasium | 1.55,1 |
13. | Lisandra | Liivamägi | 21.02.2008. | Otepää Gümnaasium | 1.58,9 |
14. | Birgit | Gerassimov | 13.03.2008. | Valga Põhikool | 2.02,9 |
15. | Lisandra | Ragun | 04.12.2008. | Tõrva Gümnaasium | 2.04,4 |
16. | Lisandra | Soots | 2008. | Valga Põhikool | 2.16,1 |
Tüdrukud U14 (2007.a.s.) | 500m jooks | ||||
I | Isabel | Lillo | 11.09.2007. | Tõrva Gümnaasium | 1.39,8 |
II | Keiri | Rebane | 24.09.2007. | Puka Kool | 1.45,1 |
III | Heliisa | Pilm | 07.09.2007. | Tõrva Gümnaasium | 1.46,7 |
4. | Keiti | Raag | 20.09.2007. | Tõrva Gümnaasium | 1.51,4 |
Tüdrukud U16 (2005.-2006.a.s.) | 500m jooks | ||||
I | Elis-Marie | Eglit | 09.09.2005. | Valga Põhikool | 1.40,8 |
II | Anlourdees | Veerpalu | 23.08.2006. | Otepää Gümnaasium | 1.41,3 |
III | Heidi | Pruus | 19.12.2006. | Tõrva Gümnaasium | 1.41,5 |
4. | Aneth Kaileen | Peterson | 17.05.2005. | Pühajärve Põhikool | 1.44,8 |
5. | Signe | Kuus | 03.06.2005. | Keeni Põhikool | 1.45,3 |
6. | Gairy | Toomsalu | 03.02.2005. | Keeni Põhikool | 1.47,2 |
7. | Arabella | Kruuse | 13.07.2006. | Tõrva Gümnaasium | 1.50,8 |
8. | Keiu | Tomp | 03.07.2006. | Tõrva Gümnaasium | 1.54,2 |
9. | Marleen | Saar | 06.07.2005. | Tõrva Gümnaasium | 1.55,3 |
10. | Geiri | Liivamägi | 24.02.2005. | Otepää Gümnaasium | 1.55,6 |
11. | Aveli | Heletuli | 23.12.2006. | Tõrva Gümnaasium | 1.55,9 |
12. | Hannela | Vaal | 21.10.2006. | Tõrva Gümnaasium | 1.59,2 |
13. | Janely | Riik | 01.09.2006. | Tõrva Gümnaasium | 2.01,1 |
14. | Gaidy | Toomsalu | 03.02.2005. | Keeni Põhikool | 2.08,5 |
15. | Melina | Luik | 11.04.2005. | Keeni Põhikool | 2.09,0 |
Tüdrukud U16 (2005.-2006.a.s.) | 1000m jooks | ||||
I | Bianka | Uhtjärv | 28.08.2006. | Tõrva Gümnaasium | 3.47,5 |
II | Adriana | Orlov | 09.02.2005. | Tõrva Gümnaasium | 5.06,6 |
III | Mariia Liisa | Länik | 21.02.2006. | Otepää Gümnaasium | 5.12,3 |
Tüdrukud U18 (2004.a. ja varem s.) | 500m jooks | ||||
I | Kelly-Anete | Koik | 20.07.2002. | Valga Gümnaasium | 1.36,6 |
II | Merit | Mäekalle | 03.12.2003. | Tõrva Gümnaasium | 1.36,9 |
III | Anastassia | Loskutova | 2004. | Valga Gümnaasium | 1.41,8 |
4. | Marii-Helen | Horn | 07.09.2003. | Tõrva Gümnaasium | 1.51,1 |
5. | Roxana | Farhullina | 22.02.2003. | Valga Gümnaasium | 1.51,7 |
6. | Ella Maria | Raud | 23.12.2001. | Tõrva Gümnaasium | 1.54,9 |
7. | Kerte | Juhkov | 23.11.2004. | Keeni Põhikool | 2.11,8 |
Tüdrukud U18 (2004.a. ja varem s.) | 2000m jooks | ||||
I | Carmen | Rääk | 14.02.2004. | Valga Gümnaasium | 7.30,9 |
II | Kersti | Põldsalu | 28.02.2004. | Tõrva Gümnaasium | 9.13,5 |
III | Crista | Kutsar | 10.05.2003. | Otepää Gümnaasium | 9.19,4 |
4. | Violetta | Pohlasalu | 12.06.2003. | Tõrva Gümnaasium | 9.22,2 |
5. | Dyavolessa Maria | Kuittinen | 17.06.2002. | Otepää Gümnaasium | 9.35,4 |
6. | Jane | Moosus | 12.05.2002. | Tõrva Gümnaasium | 11.32,5 |
Peakohtunik: Ivar Hanvere | |||||
Protokollid: Rein Leppik | |||||