Valgamaa meistrivõistlused võrkpallis 2024. aastal (meeskondadele)

Aeg ja koht:

1. märts 2024 algusega kell 11:00, Kääriku, Valgamaa

Osavõtjad:

Valgamaa võrkpallimeeskonnad, kelle liikmed elavad, töötavad, õpivad Valgamaal või kuuluvad Valgamaa  spordiklubidesse (erandjuhul külalisvõistkonnad).

Registreerimine:
Kuni 10. märts aadressil torvapall@gmail.com või 5373 6992

Osavõtumaks:
50 € võistkonna kohta. Tasuda saab MTÜ Tõrva Palli arvelduskontole: EE691010220275626225

Võistlussüsteem ja paremate selgitamine:

Meeskonnad mängivad turniirisüsteemis ühe ringi. Mängu pikkus kolmest parim ehk kahe geimivõiduni. Võit 2 : 0 ja annab võitjale turniiritabelisse 3 punkti ja kaotajale 0 punkti. Võit 2 : 1 annab võitjale turniiritabelisse 2 punkti ja kaotajale 1 punkti.

Kui kaks meeskonda koguvad võrdse arvu punkte siis otsustab omavahelise mängu tulemus. Kui võrdsed on kolm või rohkem meeskonda siis arvestatakse omavaheliste mängude geimide suhet ja seejärel geimides võidetud ja kaotatud punktide suhet.

Autasustamine:

I – III koha võitnud meeskonnale Valgamaa 2024. aasta meistrivõistluste medalid ning esemelised auhinnad.

Korraldus:

Valgamaa võrkpallimeistrivõistluste korraldamist juhib Valgamaa Spordiliit, kes kindlustab autasustamise – medalid, karikad.

Turniiri läbiviimist organiseerib Tõrva Palli võrkpalliklubi, kes organiseerib ka võistluste tehnilise teenindamise.

Üldiselt: kõik võistluste käigus üleskerkinud ja juhendis kindlaksmääramata küsimused lahendab mängu korraldaja kohapeal koos võistkondade esindajatega.

Kõik osavõtjad vastutavad ise oma tervisliku seisundi eest!
Lisainfo: Egon Ilisson, 5373 6992