Võrkpallinaiskonnad kuni 12 liiget, kes elavad, töötavad, õpivad Valgamaal või kuuluvad Valgamaa Spordiklubidesse.

Otepää Võrkpalliklubi                        Merlin Müür, merlin@otepaa.ee;    5157487

Tõrva Võrkpalliklubi               Kadri Pilm, kadri@kmprojekt.ee;      56629999

Valga Linnavalitsus                Hele Heletaht, Hele.Heletaht@valgalv.ee, 53472255

Valgamaa Spordiveteranide Selts                Lea Põld, lea.pold@valgahaigla.ee,

Mängude läbiviimise süsteem

Mängitakse kaks turniiri (kõik kõigiga läbi). Turniiril mängu pikkus 2-e geimivõiduni ehk kolmest parem. Võit 2 : 0 annab võitjale 3 punkti ja kaotajale 0 punkti võit 2 : 1 annab võitjale 2 punkti ja kaotajale 1 punkti. Pärast kahte ringi poolfinaalid 1. Ja 4.koht ning 2. ja 3. Koht. Võrdselt kogutud punktide korral otsustab omavahelise mängu tulemus , kui see on võrdne siis geimide suhe ja kui see võrdne siis geimides kogutud punktide suhe omavahelistes mängudes. Finaalis I-II koht poolfinaalide võitjad ja III-4.koht poolfinaalide kaotajad. Poolfinaalid ja finaalid mängitakse 3-e geimivõiduni ehk viiest parem.

Korraldamine:

Korraldamist koordineerib Valgamaa spordiliit, peakohtunik Rein Leppik.

Kohapealsete mängude korraldamisele (väljak, kohtunikud, sekretär) aitab kaasa kodunaiskond

Autasustamine

I – III koha võitnud naiskondadele võistkonna karikas ja võistkonna auhind, naiskonna liikmetele medal.

Üldiselt

Kõik juhendis määramata ja võistluse käigus üleskerkinud küsimused lahendab peakohtunik koos naiskondade esindajatega

KÕIK OSAVÕTJAD VASTUTAVAD ISE OMA TERVISLIKU SEISUNDI EEST!