Eestimaa Spordiliit Jõud MV kergejõustikus – Valgamaa medalivõitjad
Eestimaa Spordiliit Jõud MV kergejõustikus – Valgamaa medalivõitjad
I kohad ehk Eestimaa Spordiliit Jõud meistrid kergejõustikus 2020. aastal
Kelly-Anete Koik naised kõrgus
Kadi Kaart naised 100m jooks, naised kettaheide
Maive Vill NVI 100m jooks
Katrin Mändla NVI odavise
Andre Nahko PU18 kettaheide
Eveli Kurg NVI 800m jooks
Piret Granovskaja NVII 100m jooks
Mari Piir NVII kuulitõuge, kaugushüpe
Marje Vahtre NVII odavise, kettaheide
Carmen Rääk TU18 100m jooks; 800m jooks
Annabel Kaas TU16 odavise
Alina Tamp TU16 kuulitõuge
Karel Tilga mehed kuulitõuge
Tanel Visnap mehed 100m; mehed kaugus
Valev Sisov MVI kaugushüpe; MVI kõrgushüpe
Artur Saar MVII kuulitõuge, kettaheide, odavise
Romet Kivi PU16 odavise, 100m jooks, 400m jooks, kuulitõuge
Daniel Kurašin PU18 kuulitõuge
Madis Voitk PU18 400m jooks
Marko Gerassimov PU18 1500m jooks
Margot Meri 4x100m teatejooks
Anastassia Loskutova 4x100m teatejooks
Piret Granovskaja 4x100m teatejooks
Kadi Kaart 4x100m teatejooks
Dan Šemeljov 4x100m teatejooks
Taavi Eistre 4x100m teatejooks
Karl Kristjan Kajak 4x100m teatejooks
Tanel Visnap 4x100m teatejooks
II kohad – hõbemedalid
Karl Kristjan Kajak mehed 100m jooks
Tanel Visnap mehed kõrgushüpe
Karel Tilga mehed kettaheide
Taavi Eistre mehed kaugushüpe
Katre Marit Liiv naised kuulitõuge, odavise, kettaheide
Andres Kaas MVI kaugushüpe
Valev Sisov MVI 1500m jooks, 100m jooks
Margot Meri naised kauguhüpes
Katrin Mändla NVI kuulitõuge, 100m jooks, kettaheide
Tõnu Ainsoo MVII kõrgushüpe, 100m jooks, kaugushüpe
Mati Raudsepp MVII kuulitõuge, kettaheide
Olev Org MVII 400m jooks, 1500m jooks, 5000m jooks
Ain Juurikas MVII kuulitõuge, kõrgushüpe
Kaire Elias NVII kuulitõuge, odavise
Mari Piir NVII 100m jooks
Alina Tamp TU16 kettaheide
Bianka Uhtjärv TU16 800m jooks
Gerda Afanasjeva TU16 odavise
Heidi Pruus TU16 100m jooks, kõrgushüpe
Anastassia Loskutova TU18 100m jooks
Anna Liisa Kattai TU18 kettaheide
Loretta Pohlasalu TU18 odavise
Kermo Vessin PU16 odavise
Dan Šemeljov PU18 100m jooks, odavise
Taivo Muusikus PU18 400m jooks
III kohad – pronksmedalid
Kevin Koik mehed 100m jooks
Kristo Luht mehed kõrgushüpe
Karl Kristjan Kajak mehed kaugushüpe
Andres Kaas MVI odavise
Harry Mägi MVII kettaheide
Mati Raudsepp MVII kaugushüpe
Tõnu Ainsoo MVII odavise
Udo Reinsalu MVII 400m jooks
Meelis Mumm MVII 1500m jooks
Kadi Kaart naised odavise
Kelly-Anete Koik naised kaugushüpe
Marje Vahtre NVII kuulitõuge
Dan Šemeljov PU18 kaugushüpe
Madis Voitk PU18 odavise
Gerda Afanasjeva TU16 kuulitõuge
Alina Tamp TU16 odavise
Isabel Lillo TU16 100m jooks
Kevin Reinberg PU16 kuulitõuge
Lisandra Marten TU16 800m jooks
Meeste teatejooks
Naiste teatejooks