PUKA SUVEJOOKS 2020
15.08.2020
Leili Teeväli
Mehed põhiklass
Nr | Nimi | Sünnia | Vankl | Dist | Klubi | Elukoht | Aeg |
Põhijooks 7,5 km | |||||||
I | Keiri Rebane | 2007 | TU14 | 7,5 km | Puka | 39.39 | |
II | Sandra Movits | 2007 | TU14 | 7,5 km |
Elva Kergejõustiku -kool |
Nõo vald | 43.18 |
III | Heliisa Pilm | 2007 | TU14 | 7,5km | VK Tõrva | Tõrva | 50.08 |
I | Anete Pavlov | 2005 | N18 | 7,5km | Põlva | 36.01 | |
II | Helena Klamas | 2003 | N18 | 7,5 km | Tallinn | 53.34 | |
I | Triinu Bergmann | 1996 | N | 7,5 km | SK ProRunner | Tartu | 32.02 |
II | Egita Stahovska | 1982 | N | 7,5 km | Valkas pag. | 37.47 | |
III | Inger Zimmer | 1984 | N | 7,5 km | Puka | 38.55 | |
4. | Silvia Vare | 1981 | N | 7,5 km | Tsirguliina | 43.23 | |
5. | Kaisa Lipping | 1985 | N | 7,5 km | Palupera | 43.26 | |
I | Tatjana Mannima | 1980 | N40 | 7,5 km | Otepää | 30.26 | |
II | Eveli Misnik | 1980 | N40 | 7,5km | Võru vald | 44.29 | |
Mari Berncastel | 1980 | N40 | 7,5 km | UK Essex | DNS | ||
I | Maris Jaama | 1967 | N50 | 7,5 km | Viraaž | Tõrva | 34.07 |
II | Iveta Karole | 1965 | N50 | 7,5 km | Valka | 40.10 | |
I | Ene Aigro | 1960 | N60 | 7,5 km | Otepää | 36.35 | |
I | Leili Teeväli | 1946 | N70+ | 7,5 km | KEVEK | Tartu | 54.58 |
I | Ken Urb | 2006 | PU14 | 7,5 km | Hauka veloklubi | Antsla | 37.19 |
II | Sten-Erik Iir | 2007 | PU14 | 7,5 km | Otepää | 39.51 | |
I | Reinis Feldmanis | 2004 | M18 | 7,5 km | Valka | 28.32 | |
I | Joosep Perv | 2001 | M | 7,5 km | Võru Biathlon | Võru vald | 26.13 |
II | Elar Kala | 1982 | M | 7,5 km | Sk Prorunner | Võru | 27.11 |
III | Ago Urb | 1981 | M | 7,5 km | Hauka veloklubi | Antsla | 28.45 |
4. | Taavi Perv | 1998 | M | 7,5 km | Võru Biathlon | Võru vald | 32.12 |
5. | Raivo Laanemets | 1985 | M | 7,5 km | Elva linn | 38.42 | |
6. | Heiki Pilm | 1981 | M | 7,5 km | VK Tõrva | Tõrva vald | 50.08 |
I | Ever Sinisalu | 1978 | M40 | 7,5 km | Tõrva | 28.38 | |
II | Lauri Rebane | 1979 | M40 | 7,5 km | Kaitsevägi | Tallinn | 29.31 |
III | Rivo Roo | 1978 | M40 | 7,5km | Tartu | 31.23 | |
4. | Margus Laanemäe | 1978 | M40 | 7,5 km | Põlva Tenniseklubi | Tartu | 32.49 |
5. | Lembit Uibo | 1976 | M40 | 7,5 km | Otepää | 33.20 | |
Margus Koor | 1979 | M40 | 7,5 km | Võru | DNS | ||
I | Tiit Kibuspuu | 1965 | M50 | 7,5 km | Tartumaa, Kastre | 28.54 | |
II | Aigars Feldmanis | 1966 | M50 | 7,5 km | Valka | 34.04 | |
III | Heino Miina | 1967 | M50 | 7,5 km | Elva vald | 38.02 | |
I | Aivar Lillipuu | 1954. | M60 | 7,5km | Tõrva | 34.00 | |
II | Rein Valdmaa | 1960 | M60 | 7,5 km | Kose-Uuemõisa | 36.50 | |
III | Jaan Kesküla | 1957 | M60 | 7,5 km | SK Raudmees | Rapla mk. | 39.11 |
4. | Heino Laiapea | 1951. | M60 | 7,5km | Tõrva | 53.59 | |
I | Matti Silberg | 1949 | M70+ | 7,5 km | Nõo vald | 48.03 | |
II | Juhan Riit | 1947 | M70+ | 7,5km | Valga | 49.02 |
PU12
TU12
Nr | Nimi | Sünnia | Vankl | Dist | Klubi | Elukoht | Aeg. |
800m lastejooks | |||||||
I | Jakob Pirnipuu | 2010 | PU10 | 800m | Karupesa Team | Otepää | 2.56,3 |
II | Jako Harlis Kala | 2010 | PU10 | 800m | Võru Suusaklubi | Võru | 2.59,0 |
III | Robert Raak | 2011 | PU10 | 800m | YESS | Otepää | 3.04,1 |
4. | Adrians Stahovskis | 2011 | PU10 | 800m | Valka | Valka | 3.05,5 |
5. | Jānis Putrālis | 2011 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 3.24,2 |
6. | Rodrigo Jurciņš | 2010 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 3.34,7 |
7. | Andero Vare | 2011 | PU10 | 800m | Tsirguliina | 3.47,7 | |
8. | Eduards Kalniņš | 2011 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 3.56,1 |
9. | Laurits Mägi | 2010 | PU10 | 800m | Elva vald | 4.06,0 | |
10. | Ritvars Melderis | 2011 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 4.07,0 |
11. | Elmārs Lapiņš | 2011 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 4.10,1 |
Meinards Doršs | 2011 | PU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | DNS | |
I | Una Perkone | 2011 | TU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 3.29,3 |
II | Ann-Marii Mets | 2011 | TU10 | 800m | Kagu biathlon | Otepää | 3.34,2 |
III | Karlīna Ulmane | 2010 | TU10 | 800m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 3.49,3 |
4. | Svea-Erika Iir | 2010 | TU10 | 800m | Otepää | 4.01,9 | |
5. | Hermeliine Kaart | 2010 | TU10 | 800m | Sangaste | 4.13,3 | |
Marie Koor | 2011 | TU10 | 800m | Võru | DNS | ||
I | Martiina Mätas | 2009 | TU12 | 800m | Otepää | 3.31,1 | |
II | Laura Pirnipuu | 2008 | TU12 | 800m | Karupesa Team | Otepää | 3.32,2 |
I | Tristan Klimbek | 2008 | PU12 | 800m | Kambja | 3.08,1 | |
II | Krismar Koor | 2009 | PU12 | 800m | Võru | 3.09,5 | |
III | Simo Kenk | 2009 | PU12 | 800m | Valga | 3.36,5 | |
4. | Uku-Sten Mannine | 2009 | PU12 | 800m | Kagu Biathlon | Harku | DNS |
Nr | Nimi | Sünnia | Vankl | Dist | Klubi | Elukoht | Aeg |
400m lastejooks | |||||||
I | Hanna-Loore Varik | 2012 | TU8 | 400m | Mulgi vald | 1.33,6 | |
II | Katre Kadaja | 2012 | TU8 | 400m | Puka | 1.34,5 | |
III | Sanija Jansone | 2012 | TU8 | 400m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 1.42,6 |
4. | Stella Uibo | 2013 | TU8 | 400m | Otepää | 1.46,5 | |
5. | Iti Kruuse | 2012 | TU8 | 400m | OTEPÄÄ | 1.53,3 | |
6. | Olivia Orav | 2013 | TU8 | 400m | Otepää | 2.08.0 | |
I | Gert Pehk | 2012 | PU8 | 400m | Karksi-Nuia | 1.21,1 | |
II | Märten Mätas | 2012 | PU8 | 400m | Otepää | 1.21,4 | |
III | Rihards Jemsts | 2012 | PU8 | 400m | Smiltenes BJSS | Smiltene | 1.24,2 |
4. | Gregor Pehk | 2012 | PU8 | 400m | Karksi-Nuia | 1.31,5 | |
5. | Kristofer Kärp | 2012 | PU8 | 400m | Kagu Biathlon | Otepää | 1.31,6 |
6. | Mathias Tammekivi | 2012 | PU8 | 400m | Karupesa Team | Otepää | 1.35,5 |
7. | Daniel Rohelpuu | 2013 | PU8 | 400m | Põlva | 1.42,2 | |
8. | Lukas Mägi | 2012 | PU8 | 400m | Elva vald | 1.45,5 |
Nr | Nimi | Sünd. | Vankl | Dist | Klubi | Elukoht | Aeg |
200m lastejooks | |||||||
I | Herman Varik | 2016 | PU4 | 200m | Mulgi vald | 1.02,3 | |
II | Karel Pirnipuu | 2016 | PU4 | 200m | Otepää | 1.03,1 | |
III | Andrias Hiis | 2016 | PU4 | 200m | Keila | 1.07,3 | |
4. | Viljams Stahovskis | 2016 | PU4 | 200m | Valka | 1.09,5 | |
5. | Ranet Koor | 2016 | PU4 | 200m | Võru | 1.09,6 | |
6. | Hugo Villem Karolin | 2016 | PU4 | 200m | Võru vald | 1.45,4 | |
Mati Kusti Mannine | 2018 | PU4 | 200m | Harku vald | DNS | ||
I | Marjanne Tammekivi | 2016 | TU4 | 200m | Otepää | 56,6 | |
II | Nora Pisartsik | 2017 | TU4 | 200m | Tõrva | 1,03,1 | |
III | Lenna Uibo | 2017 | TU4 | 200m | Otepää | 1,04,0 | |
4. | Cenna Uibopuu | 2016 | TU4 | 200m | Valga | 1,04,9 | |
5. | Aurelia Vare | 2016 | TU4 | 200m | Tsirguliina | 1,16,2 | |
6. | Linda Mägi | 2017 | TU4 | 200m | Elva vald | 1,20,2 | |
Esme Miia Berncastel | 2018 | TU4 | 200m | UK Essex | DNS | ||
I | Kasper Kala | 2014 | PU6 | 200m | Võru | 39,2 | |
II | Kaspar Kärp | 2014 | PU6 | 200m | Otepää | 39,8 | |
III | Richard Rohelpuu | 2015 | PU6 | 200m | Põlva | 40,9 | |
4. | Mihkel Tammekivi | 2014 | PU6 | 200m | Otepää | 43,5 | |
5. | Sander Kenk | 2015 | PU6 | 200m | Valga | 45,8 | |
6. | Siim-Erik Iir | 2014 | PU6 | 200m | Otepää | 47 | |
7. | Freddi Orav | 2014 | PU6 | 200m | Otepää | 47,6 | |
I | Andriana Hiis | 2014 | TU6 | 200m | Keila | 44,1 | |
II | Johanna Uibo | 2015 | TU6 | 200m | Otepää | 46,6 | |
III | Emma Pisartsik | 2015 | TU6 | 200m | Tõrva | 59,5 |