VALGAMAA JOOKSUSARI 2017. 5.etapp 28. IIGASTE METSAJOOKS
30.juuli IIgaste Külas, Tõlliste vald , Valgamaa
Poisid U4 (2013.a. ja hiljem s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Freddy Pungar | 2013. | Võru/Puiga | 19,2 |
II | Richard Johannes Luiker | 2013. | Tõlliste | 22,2 |
III | Renor lebedev | 2013. | Tõlliste | 22,7 |
4. | Siim – Erik Iir | 2014. | Otepää | 25,2 |
5. | Viljams Valdis Stahovskis | 2016. | Valka | 1.25,0 |
Poisid U6 (2011. -2012.a.s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Roland Juus | 2012. | Tõlliste | 14,4 |
II | Andero Vare | 2011. | Tõlliste | 14,6 |
III | Uku Alo | 2011. | Tallinn | 14,7 |
4. | Daniel Oja | 2011. | Tõlliste | 14,8 |
5. | Marten Lebedev | 2011. | Tõlliste | 15,1 |
6. | Alar Veemees | 2012. | Tõlliste | 16,4 |
7. | Hugo Lepik | 2011. | Valga | 18,4 |
Poisid U8 (2009. – 2010.a.s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Rainer Juus | 2009. | Tõlliste | 10,5 |
II | Krismar Koor | 2009. | Võru | 11,6 |
III | Mattias Lehtna | 2009. | Võru | 11,7 |
4. | Kristjan Paidre | 2009. | Valga | 12,5 |
5. | Mihkel Lepik | 2010. | Valga | 13,0 |
6. | Pärtel Perv | 2010. | Võru | 13,3 |
7. | Siim Lahesoo | 2010. | Valga | 13,9 |
8. | Roland Mattias Luiker | 2010. | Tõlliste | 14,1 |
9. | Imre Puusalu | 2010. | Võru | 16,3 |
Poisid U10 (2007. – 2008.a.s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Sten – Erik Iir | 2007. | Otepää | 9,9 |
II | Karl Veemees | 2007. | Tõlliste | 10,8 |
III | Indrek Puusalu | 2008. | Võru | 11,0 |
4. | Henri Juus | 2008. | Tõlliste | 11,1 |
5. | Markus Pungar | 2008. | Võru/Puiga | 11,5 |
Tüdrukud U4 (2013.a. ja hiljem s.)
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Lisanna Luik | 2013. | Tõlliste | 22,2 |
II | Hailie Adeele Kallas | 2014. | Tõrva | 25,6 |
Tüdrukud U6 (2011. – 2012.a.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Egle Hirv | 2011. | Laatre | 14,4 |
II | Marie Koor | 2011. | Võru | 15,5 |
III | Aiki Juust | 2011. | Tõlliste | 16,7 |
4. | Mariel Perv | 2012. | Võru | 17,6 |
5. | Vanessa Kaldma | 2012. | Tartu | 19,7 |
6. | Heidi-Elisabeth Sõna | 2012. | Puka | 20,4 |
Tüdrukud U8 (2009. – 2010.a.s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Hermeliine Kaart | 2010. | Sangaste | 12,2 |
II | Svea – Erika Iir | 2010. | Otepää | 13,9 |
III | Luisa Saega | 2010. | Tõlliste | 17,8 |
Tüdrukud U10 (2007. – 2008.a.s.) 60m jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Angela Paidre | 2007. | Valga | 11,2 |
II | Grete Kurg | 2008. | Tallinn | 11,3 |
III | Carolina Roomets | 2007. | Võru | 11,4 |
Tüdrukud U12 (2005. – 2006.a.s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Carena Roomets | 2005. | Võru | 14.58 |
II | Emma Lepik | 2005. | Valga | 20.05 |
VA. | Carolina Roomets | 2007. | Võru | 15.25 |
Poisid U12 (2005. – 2006.a.s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Sten Jörgen Leis | 2005. | Võru | 14.02 |
II | Andreas Trumm | 2006. | Tartu | 14.46 |
III | Markus Lehtna | 2005. | Võru | 15.18 |
4. | Ken Urb | 2006. | Võru | 15.56 |
5. | Martin Trumm | 2006. | Tartu | 16.30 |
6. | Toomas Haak | 2005. | Hummuli | 17.22 |
7. | Märt Saega | 2006. | Tõlliste | 17.45 |
VA. | Markus Pungar | 2008. | Võru/Puiga | 17.35 |
Poisid U15 (2002. – 2004.a.s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Reinis Feldmanis | 2004. | Valka | 13.52 |
II | Kevin Urb | 2002. | Võru/Kuldre | 13.59 |
III | Oliver Puusalu | 2003. | Võru | 20.58 |
VA. | Sten – Erik Iir | 2007. | Otepää | 16.32 |
Naised 65+ (1952.a. ja varem s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Aija Lace | 1952. | Valka | 17.48 |
Mehed M60 (1953. – 1957.a.s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Kalev Kajaste | 1954. | Põlva | 14.42 |
II | Aivar Lillipuu | 1954. | Tõrva | 14.50 |
III | Talis Auninš | 1956. | Valka | 17.18 |
4. | Hare Unt | 1957. | Hummuli | 17.24 |
5. | Rainis Uibo | 1956. | hummuli | 17.53 |
Mehed 65+ (1952.a. ja varem s.) 3,7km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Andris Dainis | 1949. | Valka | 14.38 |
II | Ilmar Tagel | 1942. | Põlva | 22.42 |
III | Heino Laiapea | 1951. | Põdrala | 23.58 |
Kepikõnd 3,7km
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Jaan Sumberg | 1974. | Helme | 29.45 |
II | Jane Kallas | 1969. | Tõrva | 30.48 |
III | Helen Puusalu | 1977. | Võru | 30.55 |
4. | Christiane Koor | 1982. | Võru | 32.20 |
5. | Inrika Bõstrova | 1985. | Valga | 34.54 |
6. | Arle Paidre | 1976. | Valga | 34.55 |
7. | Kuuno Rätsepp | 1932. | Iigaste | 38.10 |
Naised N19 (1988.-2001.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Aveli Tättar | 1996. | Valga | 33.18 |
II | Ragne Margus | 1993. | Valga | 34.14 |
Naised N30 (1978. – 1987.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Diana Pungar | 1983. | Võru | 35.48 |
II | Egita Stahovska | 1982. | Valka | 37.42 |
III | Eve Roomets | 1984. | võru | 40.25 |
Naised N40 (1968.- 1977.a.s.9 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Piret Põldsaar | 1976. | Rõuge | 33.44 |
II | Diana Audru | 1977. | Helme | 34.18 |
III | Heldi Kaares | 1970. | Valga | 34.48 |
4. | Kaja Tättar | 1969. | Valga | 38.43 |
5. | Merle Kale | 1975. | Otepää | 39.47 |
6. | Raili Parv | 1971. | Tõlliste | 41.07 |
Ene Liivo | 1969. | Antsla | DNF |
Naised N50 (1958. – 1967.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Zita Sproge | 1967. | Valka | 34.01 |
II | Iveta Karole | 1965. | Valka | 37.59 |
III | Krista Bergmann | 1966. | Tartu | 39.29 |
Mehed M19 (1988.-2001.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Sairos Tamm | 1993. | Tõlliste | 25.25 |
II | Joosep perv | 2001. | Võru | 27.23 |
III | Tajo Oja | 2001. | Võru | 29.01 |
4. | Raul Liebenau | 1990. | Taheva | 31.57 |
5. | Kristo Jesse | 1999. | Valga | 32.28 |
6. | Sander Elvet | 1998. | Tõlliste | 33.38 |
7. | Taavi Vihmann | 1998. | Sangaste | 33.41 |
Valdo Aedmäe | 2000. | Saaremaa | DNF |
Mehed M30 (1978. – 1987.a.s.) 7,4 km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Mart Andresson | 1985. | Tõlliste | 24.32 |
II | Margus Koor | 1979. | Võru | 27.22 |
III | Tiit Lepik | 1983. | Tartu | 27.53 |
4. | Raul Lepik | 1980. | Tõlliste | 32.04 |
5. | Ago Urb | 1981. | Võru | 32.17 |
6. | Jaago Jaaniste | 1987. | Hummuli | 32.25 |
7. | Kristjan Kärner | 1979. | Tartu | 34.43 |
Mehed M40 (1968. – 1977.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Margus Lehtna | 1976. | Võru | 25.53 |
II | Rait Pallo | 1974. | Otepää | 26.56 |
III | Väino Villemson | 1968. | Valga | 29.21 |
4. | Janek Sumberg | 1975. | Helme | 30.20 |
5. | Ainars Mazurs | 1968. | Valka | 30.38 |
6. | Indrek Kelk | 1969. | Tartu | 34.26 |
7. | Janek Aedmäe | 1969. | Saaremaa | 47.19 |
Mehed M50 (1958. – 1967.a.s.) 7,4km jooks
Koht | Eesnimi, nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Olev Org | 1966. | valga | 29.16 |
II | Aigars Feldmanis | 1963. | Valka | 30.04 |
Rajameister: Vello Paidre
Sekretariaat: Anne Juust ja Riina Possul
Peakorraldaja: Arne Nõmmik
Peakohtunik: Rein Leppik