Valgamaa jooksusarja 6.etapp X Sangaste Rukkihundi jooks
05.august 2017.a. Sangaste Lossi õues
Lastejooksud
Tüdrukud U4 (2013.a. ja hiljem s.) 100m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Laura – Elisabeth Ostra | 2013. | Tartumaa | 41,0 |
Poisid U4 (2013.a. ja hiljem s.) 100m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Freddy Pungar | 2013. | Võru/Puiga | 34,0 |
II | Siim-Erik Iir | 2014. | Otepää | 45,0 |
III | Hugo Villem Karolin | 2016. | Võru | 2.26,0 |
Tüdrukud U6 (2011.-2012.a.s.) 100m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Marie Koor | 2011. | Võru | 23,9 |
II | Mirjam Lina | 2011. | Tallinn | 24,3 |
III | Mariel Perv | 2012. | Võru | 29,2 |
Poisid U 6 (2011. – 2012.a.s.) 100m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Jakob Jeets | 2011. | Valga | 25,3 |
II | Andero Vare | 2011. | Tõlliste | 25,7 |
III | Ken-Hendrik Ostra | 2012. | Tartumaa | 29,9 |
4. | Argo Elvet | 2012. | Sangaste | 30,4 |
Tüdrukud U8 (2009. – 2010.a.s.) 200m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Hermeliine Kaart | 2010. | Sangaste | 45,7 |
II | Susanna Songisepp | 2010. | Kambja | 49,2 |
III | Laureen Mesi | 2010. | Viljandi | 51,8 |
4. | Svea-Erika Iir | 2010. | Otepää | 53,3 |
5. | Elina Liivamägi | 2010. | Sangaste | 55,1 |
6. | Miina Johanna Karolin | 2010. | Võru | 1.00,3 |
7. | Arabella Lina | 2010. | Tallinn | 1.05,7 |
Poisid U8 (2009.-2010.a.s.) 200m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Krismar Koor | 2009. | Võru | 42,6 |
II | Renet Daniel | 2009. | Otepää | 47,5 |
III | Karl Kristjan Rist | 2010. | Tallinn | 51,2 |
4. | Imre Puusalu | 2010. | Võru | 52,3 |
5. | Pärtel Perv | 2010. | Võru | 52,6 |
6. | Erich Link | 2009. | Tallinn | 56,5 |
Tüdrukud U10 (2007. – 2008.a.s.) 200m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Grete Kurg | 2008. | Tallinn | 41,6 |
II | Carolina Roomets | 2007. | Võru | 42,3 |
III | Hanka Mühlberg | 2008. | Tartu | 43,7 |
4. | Jaanika Liivamägi | 2008. | Sangaste | 45,4 |
5. | Kristella Rist | 2008. | Tallinn | 46,2 |
Poisid U10 (2007. – 2008.a.s.) 200m jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Sten-Erik Iir | 2007. | Otepää | 38,0 |
II | Indrek Pungar | 2008. | Võru | 43,2 |
III | Markus Pungar | 2008. | Võru/Puiga | 44,2 |
Tüdrukud, poisid U4 kuni U10 Lohutusjooks 100m
Nimi | Sünniaeg | Vald/linn | Aeg |
Kaspar Maiste | 2008. | Tallinn | 18,8 |
Vivian Vardja | 2010. | Saku vald | 20,2 |
Mirtel Kaljumäe | 2008. | Viimsi | 20,6 |
Guido Maiste | 2008. | Tallinn | 20,8 |
Oliver Šamarin | 2010. | Võrumaa | 24,4 |
Sander Muttik | 2011. | Sangaste | 25,0 |
Mirtel maria Lember | 2011. | Tartu | 25,4 |
Marten Kaljumäe | 2012. | Viimsi | 26,4 |
Theodor Volens | 2013. | Tallinn | 32,5 |
Poisid U12 (2005. – 2006.a.s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Andreas Trumm | 2006. | Tartu | 26.13 |
II | Martin Trumm | 2006. | Tartu | 28.15 |
III | Toomas Haak | 2005. | Tartu | 28.30 |
VA. | Sten-Erik Iir | 2007. | Otepää | 29.13 |
Poisid U15 (2002. – 2004.a.s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Reinis Feldmanis | 2004. | Valka | 23.48 |
II | Oliver Puusalu | 2003. | Võru | 36.30 |
Naised N60 (1953. – 1957.a.s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Anna Baikova | 1954. | JK Start | 45.49 |
II | Ljudmilla Getman | 1956. | JK Start | 58.10 |
Mehed M60 (1953. – 1957.a.s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Kalev Kajaste | 1954. | Põlva | 24.47 |
II | Aivar Lillipuu | 1954. | Tõrva | 25.03 |
III | Talis Auninš | 1956. | Valga | 28.40 |
4. | Hare Unt | 1957. | Hummuli | 28.49 |
5. | Rainis Uibo | 1955. | Hummuli | 32.20 |
Naised N65+ (1952.a. ja varem s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Aija Lace | 1952. | Valka | 29.24 |
Mehed M65+ (1952.a. ja varem s.) 5,6km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Andris Dainis | 1949. | Valka | 23.53 |
II | Tiit Rosenberg | 1946. | Tartu | 43.30 |
Naised N19 (1988. – 2001.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Johanna Ardel | 1996. | Tõlliste | 39.49 |
II | Aveli Tättar | 1996. | Valga | 47.31 |
III | Ragne Margus | 1993. | Valga | 47.44 |
4. | Merilin Teppo | 1995. | Tartu | 57.45 |
Mehed M19 (1988. – 2001.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Joosep Perv | 2001. | Võru | 38.14 |
II | Kristo Jesse | 1999. | Valga | 45.28 |
III | Sander Elvet | 1998. | Sangaste | 46.22 |
4. | Sander Kõivuste | 1989. | Sangaste | 49.09 |
5. | Taavi Vihmann | 1998. | Sangaste | 49.28 |
6. | Heiko Viksi | 2000. | Rõngu | 52.13 |
7. | Valdo Aedmäe | 2000. | Saaremaa | 1:07.26 |
Naised N30 (1978. – 1987.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Eveli Kurg | 1985. | Tallinn | 39.55 |
II | Merle Jeets | 1983. | Tallinn | 47.10 |
III | Egita Stahovska | 1982. | Valka | 49.33 |
Mehed M30 (1978. – 1987.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Algo Kärp | 1985. | Otepää | 33.24 |
II | Mart Andesson | 1985. | Tsirguliina | 33.46 |
III | Margus Koor | 1979. | Võru | 39.07 |
4. | Kaspar Songisepp | 1980. | Kambja | 40.34 |
5. | Kaimo Maiste | 1980. | Viljandi | 42.23 |
6. | Kristjan Kärner | 1979. | Tartu | 47.41 |
7. | Karlo Rist | 1982. | Tallinn | 50.12 |
Naised N40 (1968. – 1977.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Kristiina Lenman | 1977. | Tallinn | 44.29 |
II | Diana Audru | 1977. | Helme | 48.52 |
III | Maia Boltovsky | 1972. | JK ProRunner | 52.00 |
4. | Reine Koppel | 1968. | Jõgeva | 52.16 |
5. | Kaja Tättar | 1969. | Valga | 53.32 |
Mehed M40 (1968. – 1977.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Tarmo Maiste | 1975. | Tallinn | 37.01 |
II | Kaido Vahkal | 1975. | JK Prorunner | 37.41 |
III | Janek Sumberg | 1975. | Helme | 41.07 |
4. | Kristo Kokk | 1971. | Tartumaa | 41.49 |
5. | Krister Lenman | 1972. | Tallinn | 43.58 |
6. | Urmas Koor | 1971. | Elva | 43.59 |
7. | Kunnar Vahi | 1972. | Puka | 44.01 |
8. | Janek Aedmäe | 1969. | Saaremaa | 1:07.26 |
Naised N50 (1958. – 1967.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Zita Sproge | 1967. | Valka | 48.17 |
II | Iveta Karole | 1965. | Valka | 52.15 |
III | Krista Bergmann | 1966. | Tartu | 56.11 |
4. | Svetlana Rogulko | 1962. | JK Start | 1:30.36 |
5. | Larissa Monahhova | 1963. | JK Start | 1:30.39 |
VA. | Terje Heido Rosenberg | 1962. | Tartu | 43.50(5,6km) |
Mehed M50 (1958. – 1967.a.s.) 9,8km jooks
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Maigo Matsalu | 1963. | Otepää | 38.33 |
II | Mati Koppel | 1960. | Jõgeva | 42.39 |
III | Aigars Feldmanis | 1966. | Valka | 45.19 |
4. | Hillar Viksi | 1966. | Rõngu | 48.24 |
5. | Sergei Itsenko | 1960. | JK Start | 51.45 |
Kepikõnd (naised, mehed) 9,8km
Koht | Nimi | Sünniaasta | Vald/linn | Aeg |
I | Aivo Kruusimägi | 1958. | Rakvere | 1:10.53 |
II | Christianne Koor | 1982. | Võru | 1:28.12 |
II | Jaan Sumberg | 1974. | Helme | 1:28.12 |
II | Helen Puusalu | 1977. | Võru | 1:28.12 |
Peakohtunik: Rein Leppik
Ajavõtt. Peeter Tõldsepp
Sekretärid: Leini Kirsimäe, Tiina Kukk
Rajameistrid: Mati Raudsepp, Rando Undrus