VALGAMAA SUVEMÄNGUD 2020 – RANNAVÕRKPALL – MEHED
VALGAMAA SUVEMÄNGUD RANNAVÕRKPALL – MEHED
27.06.2020. Tõrva, Riiska väljakud
I alagrupp
Nr | Võistkond | 1. | 2. | 3. | 4. | Punkte | Koht |
1. |
Tõrva valdI /Egon Ilisson, Janek Pissartšik/ |
X |
2 21:13 |
2 21 : 11 |
2 21 : 15 |
6 63 : 39 |
I |
2. |
Tõrva vald II /Kurmo Külm, Raigo Mõts/ |
1 13 : 21 |
X |
2 22 : 20 |
2 21 : 17 |
5 56 : 58 |
II |
3. | Otepää vald/Margus Mooses, Heiki Ernits/ |
1 11 : 21 |
1 20 : 22 |
X |
2 21 : 17 |
4 52 : 60 |
III |
4. | Tõrva vald III/Valmar Vahtre, Kristjan Mikk/ |
1 15 : 21 |
1 17 : 21 |
1 17 : 21 |
X |
3 49 : 63 |
4. |
II alagrupp
Nr | Võistkond | 1. | 2. | 3. | 4. | Punkte | Koht |
1. | Karula I /Urmas Pai, Kristjan Lepisk/ | X |
1 12 : 21 |
1 18 : 21 |
2 21 : 11 |
4 51 : 53 |
III |
2. | Karula II/Veikko Asur, Ivo Õunapuu/ |
2 21 : 12 |
X |
1 13 : 21 |
2 21 : 18 |
5 55 : 51 |
II |
3. |
Tõrva vald III /Heiki Pilm, Kuno Kasak/ |
2 21 : 18 |
2 21 : 13 |
X |
1 19 : 21 |
5 61 : 52 |
I |
4. |
Tõrva vald IV/Kimmo Känd, Rauno Usberg/ |
1 11 : 21 |
1 18 : 21 |
2 21 : 19 |
X |
4 50 : 61 |
4. |
Kohamängud:
- – 8.koht Kimmo Känd, Rauno Usberg – Valmar Vahtre, Kristjan Mikk 0 : 2
- – 6.koht Margus Mooses, Heiki Ernits – Urmas Pai, Kristjan Lepisk 2 : 0
Poolfinaalid:
Egon Ilisson, Janek Pissartšik – Veiko Asur, Ivo Õunapuu 2 : 0
Kurmo Külm, Raigo Mõts – Heiki Pilm, Kuno Kasak 2 : 0
FINAALID:
III – 4.koht Heiki Pilm, Kuno Kasak – Veiko Asur, Ivo Õunapuu 0 : 2
I – II koht Janek Pissartšik, Egon Ilisson – Kurmo Külm, Raigo Mõts 2 : 0
Üldjärjestus:
I koht Tõrva vald I – Janek Pissartšik, Egon Ilisson 31p
II koht Tõrva vald II – Kurmo Külm, Raigo Mõts 29p
III koht Karula II – Veiko Asur, Ivo Õunapuu 28p
4.koht Tõrva vald III – Heiki Pilm, Kuno Kasak –
5.koht Otepää vald – Margus Mooses, Heiki Ernits 27p
6.koht Karula I – Urmas Pai, Kristjan Lepisk 26p
7.koht Tõrva vald III – Valmar Vahtre, Kristjan Mikk –
8.koht Tõrva vald IV – Rauno Usberg, Kimmo Känd –
Võistkondlik arvestus (2 parema võistkonna kohapunktide summa)
I koht Tõrva vald 60p;
II koht Karula 54p;
III koht Otepää vald 27p
Peakohtunik: Kadri Pilm